Zmiana sposobu myślenia, a sukces

Zmiana sposobu myślenia to dobre działanie w celu osiągnięcia sukcesu. Dowiedz się, jak wizualizacja, zmiana przekonań i przeramowanie mogą przekształcić Twoje podejście i prowadzić do lepszych rezultatów w życiu osobistym i zawodowym.

Stosujesz leki uspokajające? Uważaj na interakcje

Leki uspokajające oraz ich zażywanie wymaga dużej ostrożności, szczególnie w kontekście interakcji z alkoholem i między innymi lekami. Zrozumienie potencjalnych interakcji może uratować życie. Przeczytaj nasz przewodnik. Poznaj fakty o środkach uspokajających i jak je zażywać, dbając o swoje zdrowie.

Czy niepotrzebne maile szkodzą planecie?

Nie masz samochodu, nie latasz samolotami, segregujesz śmieci, oszczędzasz wodę i stosujesz zasadę zero waste? Świetnie, możesz być z siebie dumny, chronisz środowisko. Z pewnością jednak masz skrzynkę e-mail, grasz na konsoli lub oglądasz seriale na specjalnej platformie? To w zupełności wystarczy, żebyś zostawił po sobie ślad węglowy i zaszkodził...

Co po maturze? Czyli studia pewniaki, po których znajdziesz pracę?

Wielu maturzystów zadaje sobie pytanie, jakie studia wybrać, czy postawić na kierunek zgodny z zainteresowaniami, czy z zapotrzebowaniem na rynku pracy, a może, śladem nastolatków znanych z zagranicznych seriali, ruszyć w podróż lub porzucić edukację… Przyglądamy się badaniom i pytamy ekspertów, po jakich kierunkach absolwenci znajdą zatrudnienie. (więcej…)