„Zielona seria. Naturalne środki czyszczące. Ekologiczne sposoby na sprzątanie domu” Fern Green

Moda na bycie ekologicznym trwa w najlepsze. Bez trudu można podnieść poziom swojej wiedzy na temat zdrowego trybu życia. Zostajemy niekiedy zasypywani przypomnieniami, że warto uprawiać sport lub chociaż porzucić samochód i pokonać pieszo kilka przystanków w drodze do pracy. Podobnie rzecz ma się odnośnie zdrowej żywności. W Internecie bez...

„Zdrój” Barbara Klicka

W ośrodkach rehabilitacyjnych życie nieustannie tętni. Kuracjusze prócz zajęć mających na celu poprawę ich zdrowia i funkcjonalności, mają też szansę zakosztować smaku beztroski i zabawy. Wieczorki taneczne, spotkania przy kawie, wycieczki... to wszystko zbliża do siebie ludzi, którzy przez jakiś czas mieszkają pod tym samym dachem. Barbara Klicka postanowiła pokazać...

„Tylko paleo” Wasiliev Amelia, Wasiliev Alex

Jak twierdzi pomysłodawca diety, każdy człowiek może ją stosować. Wszyscy bowiem jesteśmy do niej genetycznie przystosowani. Dr Loren Cordain podkreśla, że w diecie paleo nie chodzi tylko o prawidłowe odżywianie. Ruch na świeżym powietrzu to coś, bez czego żadna zdrowa żywność nie wpłynie korzystnie na odpowiednie funkcjonowanie organizmu. (więcej…)

„Tylko napary” Fern Green

Dostarczanie odpowiedniej ilości płynów do organizmu to sprawa szalenie ważna dla naszego zdrowia. Wszyscy codziennie sięgamy po różnorakie napoje. Na sklepowych półkach mamy szeroki wybór mniej lub bardziej zdrowych soków i napojów o całej gamie smaków. Także ciepłe napary towarzyszą nam każdego dnia. (więcej…)

„Dwanaście życzeń” Karolina Głogowska, Katarzyna Troszczyńska

Zważywszy na fakt, że zostaliśmy dosłownie zasypani świąteczną literacką lawiną, warto już teraz zacząć przygodę z książkami skrywającymi w sobie bożonarodzeniową fabułę. W końcu rozpoczął się grudzień, nie będzie lepszego momentu na takie właśnie pozycje. Kolejną propozycję wysuwa wydawnictwo W.A.B. Kusi piękną okładką i obiecuje wspaniałe chwile z lekturą. (więcej…)