„Tylko napary” Fern Green

tylko napary

Dostarczanie odpowiedniej ilości płynów do organizmu to sprawa szalenie ważna dla naszego zdrowia. Wszyscy codziennie sięgamy po różnorakie napoje. Na sklepowych półkach mamy szeroki wybór mniej lub bardziej zdrowych soków i napojów o całej gamie smaków. Także ciepłe napary towarzyszą nam każdego dnia.

Fern Green doskonale wie, że soki i napoje, jakie znajdujemy w marketach pozostawiają często wiele do życzenia. Są przede wszystkim zbyt słodkie, wzbogacane niepotrzebnymi składnikami. Dlatego też swojej książce prezentuje aż 60 przepisów na oryginalne, a przede wszystkim odpowiednie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, napary. Jest to idealny zamiennik z coca colą, pepsi, spritem bądź innym podobnym napojem.

Za sprawą książki „Tylko napary” mamy szansę rozsmakować się wodach smakowych domowej roboty bądź tonikach na bazie suszonych ziół. Fern Green wykorzystuje to, czym obdarza nas natura. Sięga po kilkadziesiąt ziół, które są ogólnodostępne. Takim sposobem poznajemy nowy smak herbat.

Autorka nie zapomina również o podaniu informacji na temat parzenia ziół. Serwuje też propozycje przygotowania poszczególnych naparów.To świetny poradnik dla każdego, kto ma ochotę rozsmakować się w nowych kompozycjach roślinnych.

 

Agnieszka Miśkowiec