„Projekt młodość” Urszula Mijakoska

projekt młodość

Wszyscy chcemy żyć pełnią życia, oddychać całą piersią, uwolnić się od trosk. Jeśli nawet to trzecie będzie trudniejsze do zrealizowana, to pierwsze dwa pragnienia można zacząć spełniać już dziś.

Jednym z czynników, z którymi powinniśmy się zmierzyć jest stres. Stres to towarzysz często bardzo uciążliwy. Chcielibyśmy być pewni siebie, planujemy jak zachowamy się w danej sytuacji i wydaje nam się, że tym razem przechytrzymy lęk. Niestety. Kiedy przychodzi ta chwila, on nas dopada. Tracimy wiarę w powodzenie przedsięwzięcia, przed którym stoimy, dotyka nas szereg nieprzyjemnych reakcji organizmu. Jak sobie z nim skutecznie poradzić? Jak w tym życiowym maratonie odnaleźć wystarczającą ilość czasu na sen? Często praca pochłania znaczną część naszej codzienności. Wkracza też na teren, który powinien należeć tylko i wyłącznie do nocnego odpoczynku. Co zrobić, by odnaleźć radość, wigor, siłę i energię?

Na te i inne pytania odpowiada w swojej najnowszej książce Urszula Mijakoska, dietetyk, coach, twórczyni programu Diet Coaching, a także ekspertka od spraw świadomego, zdrowego odżywiania. Autorka bestsellerowego „Zupowego detoksu” proponuje mało inwazyjny program, który ma na celu przywrócić harmonię życia, ale również może zainspirować do mniejszych lub większych zmian.

Urszula Mijakoska proponuje specjalny jadłospis, który działa relaksująco, a zarazem upiększająco. W książce odnajdziemy też cenne informacje na temat tego, jakie olejki, zioła, maseczki stosować w danym momencie. Zamiast biec do apteki po preparaty do pielęgnacji naszego wizerunku, zarówno wewnętrznego, jak i tego widocznego, warto pójść tropem coach Urszuli Mijakoskiej i skorzystać z darów natury już dziś.

 

Agnieszka Miśkowiec