TRENUJ. ODRYWAJ. MERRELL – wiosenny trening na Polu Mokotowskim

trenuj odkrywaj

Skłon, wyprost, wymach. Powtórz. Jeśli ćwiczenia na siłowni przyprawiają Cię o ziewanie, a po długiej zimie sylwetka domaga się odrobiny uwagi – przyjdź na otwarty trening TRENUJ. ODKRYWAJ. MERRELL. Ćwicz na świeżym powietrzu i przygotuj się na przyjście lata! W kwietniu w Warszawie odbędzie się pierwszy trening funkcjonalny z elementami pilatesu zorganizowany przez markę Merrell oraz organizację Boot Camp Polska.

Zielona miękka trawa, dodające energii promienie słońca oraz zacienione miejsce pośród drzew, które przynosi upragnione wytchnienie po treningu. Wiosna to idealny moment, aby salę treningową zamienić na parkową polanę. Naturalne wzniesienia, pagórki i ławki z powodzeniem zastąpią ciężkie sprzęty z siłowni a odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń pozwoli skutecznie pracować nad sylwetką.

Trening funkcjonalny z elementami pilatesu to nowoczesne podejście do sportu. Wykonywane ćwiczenia imitują ruchy z życia codziennego oraz angażują wiele grup mięśni. Trening funkcjonalny pozwala zwiększyć gibkość i zakres ruchów oraz poprawić sylwetkę. Natomiast elementy pilatesu pomagają w pracy nad precyzyjnym wykonywaniem ćwiczeń, kontrolowaniu mięśni brzucha oraz poprawnym oddychaniu. Połączenie obu technik zagwarantuje idealną sylwetkę na lato.

25 kwietnia o godz. 10 na Polu Mokotowskim w Warszawie odbędzie się pierwszy bezpłatny trening funkcjonalny z elementami pilatesu z cyklu TRENUJ. ODKRYWAJ. MERRELL. Ćwiczenia, na które zaprasza marka Merrell, zostaną poprowadzone przez profesjonalnych trenerów z grupy Boot Camp Polska.

Szczegóły dotyczące treningu znajdują się na profilu marki Merrell na Facebooku. Rejestracja na kwietniowe spotkanie rozpoczyna się 17 kwietnia. Zgłoszenia należy wysłać na adres treningi@merrell.com.pl podając imię i nazwisko, wiek oraz telefon kontaktowy. Przewidywany limit uczestników treningu to 35 osób.

Kolejne treningi funkcjonalne z elementami pilatesu odbędą się w maju i czerwcu.