„White plate. Na zdrowie” Eliza Mórawska

white plate

Pomimo rozwoju internetu, książki kucharskie na rynku mają się bardzo dobrze. Jest ich wiele do wyboru i wciąż powstają nowe. I trudno się dziwić, nic przecież nie zastąpi szelestu papieru, pięknych zdjęć czy eleganckiego wydania. Internet bez wątpienia wiedzie prym w dostępie do nowych, smakowitych potraw, można jednak połączyć jedno z drugim.

Na taki właśnie pomysł wpadła Eliza Mórawska, znana lifestylowa blogerka, uznana za jedną z 30 najbardziej wpływowych postaci polskiej blogosfery ostatnich 10 lat, wydając książkę “White Plate. Na Zdrowie”. Autorka ma już na swoim koncie trzy poradniki, a “White Plate” jest jej czwartą, najnowszą pozycją.

W swoim najnowszym poradniku blogerka zawarła kilkadziesiąt zwyczajnych, łatwych przepisów na zdrowe, lekkie dania. Kiedy brakuje nam pomysłów na wykorzystanie ziemniaków, które zostały z wczorajszego obiadu, gdy najdzie nas ochota na owsiankę lub hummus, a nie wiemy jak te dania przygotować, kiedy chcielibyśmy zjeść sałatkę, ale nie mamy pojęcia co do niej dodać… właśnie wtedy z pomocą przychodzi Eliza Mórawska. Podpowiada, jak szybko przyrządzić smaczne i zdrowe dania. Przepisy ozdabia ponadto pięknymi zdjęciami, które wzbogacają treść i inspirują do działania.

„White plate. Na zdrowie” jest książką nowoczesną, dedykowaną tym, którzy chcą zdrowo się odżywać bez długich godzin spędzonych w kuchni.

 

Agnieszka Miśkowiec