Targi Seniora we Wrocławiu

Targi Seniora we Wrocławiu 14-15 wrzesień 2013

Powoli, ale nieodwracalnie żegnamy się z wizerunkiem seniora – przysłowiowej babci lub dziadka, którzy w swoim wieku mogą zająć się co najwyżej opieką nad wnukami. Obecnie seniorzy to prężna i aktywna grupa społeczna, która studiuje, bawi się, zwiedza i robi setki innych rzeczy.

Właśnie z tego względu na ich potrzeby odpowiadają firmy i marki oferujące produkty interesujące dla tej coraz bardziej licznej w Polsce (społeczeństwo nam się starzeje) grupy wiekowej.

Właśnie dlatego Wrocławskie Centrum Seniora organizuje już po raz czwarty „Targi Seniora”, które odbędą się w dniach 14 oraz 15 września w Parku Handlowym Auchan na Bielanach Wrocławskich.

Na Targach Senioralnych będzie możliwość zapoznania się z ofertą wrocławskich firm, organizacji i instytucji skierowaną bezpośrednio do Seniorów właśnie. Organizator targów poprzez cykliczne organizowanie imprez dla seniorów chce ożywić środkowisko starszych osób i aktywizować ludzi w wieku 60 plus.

Poprzednie edycje “Targów Seniora” cieszyły się olbrzymią popularnością. Zielony Szlak jako patron medialny tego wydarzenia będzie przyglądał się najbliższym targom z bardzo dużym zainteresowaniem. Nie omieszkamy także zdać Czytelnikom Zielonego Szlaku dokładnej relacji z tej imprezy.

Serdecznie zapraszamy!

Termin: 14, 15 wrzesień 2013

Czas: od godz. 11.00 do 17.00

Miejsce: Park Handlowy Auchan – Bielany Wrocławskie