Reumpapai – na ratunek bolącym stawom

reumpapai

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi zmaga się z bolącymi stawami.

Wiele osób cierpiąc na przewlekłe bóle stawów zażywa mnóstwo środków przeciwbólowych z substancją czynną, którą zazwyczaj jest paracetamol czy ibuprofen. Leki te pomagają złagodzić dolegliwości, jednak przy dłuższym przyjmowaniu mają zly wpływ na naszą wątrobę i żołądek.

Warto zwrócić uwagę na metody używane przez naszych przodków, którzy do walki z bólem stosowali medycynę naturalną. Jednym z naturalnych preparatów dostępnych na naszym rynku, który wspomaga funkcjonowanie naszego układu kostnego jest Reumpapai.

Jego składnikami są  ekstrakty z korzenia lukrecji gładkiej, kory cynamonowej oraz owocu pieprzu jawajskiego.

Ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej (Glycyrrhizae radix extract) oraz ekstrakt z owocu pieprzu jawajskiego (Retrofracti fructus extract) działają przeciwbólowo i przeciwzapalnie, natomiast ektstrakt z kory cynamonowej (Cinnamommi cortex extract) działa łagodząco w przypadku zaburzeń trawienia.

Rośliny, z których otrzymywane są ekstrakty wykorzystywane do produkcji preparatu, są całkowicie bezpieczne. Od wieków używa się ich w kuchni, ponadto są składnikami receptur w dalekowschodniej medycynie naturalnej.

Preparat rzeczywiście pomaga przy bólach reumatycznych, jednak musi być stosowany regularnie.

Opakowanie kosztuje ok. 35 zł i zawiera 100 podłużnych, białych kapsułek. Należy przyjmować 2 kapsułki dwa razy dziennie.

Przeciwskazaniem do stosowania preparatu jest alergia na którykolwiek ze składników.

 

Ada Cytryniak