NaSTAW się na wiosenną aktywność

litozin

Osoby aktywne, uprawiające sport, będące w ciągłym ruchu bez wątpienia cieszą się lepszym zdrowiem. Lekarze nieustannie zachęcają do spacerów bądź wybranej dyscypliny sportowej, która pomoże w utrzymaniu dobrego samopoczucia. Takie osoby szczególnie muszą pamiętać o trosce o stawy, które są niezbędne do kontynuowania tego stylu życia. Warto zadbać o to nie tylko poprzez spożywanie warzyw i owoców. Na rynku dostępne są różne suplementy diety mające na celu poprawę funkcji stawów oraz kości.

LITOZIN® Kolagen to unikalny suplement diety zawierający kolagen typu II oraz Rosenoid® – naturalny kompleks składników bioaktywnych wyizolowanych z dzikiej róży i witaminy C oraz miedź. Stosować go mogą zarówno osoby, dla których ważny jest powrót do codziennych aktywności, jak i ci, którzy dbają o profilaktykę zdrowia stawów.

Witamina C zawarta w preparacie wspomaga produkcję kolagenu i regeneruje chrząstkę stawową oraz chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, a dzika róża pomaga w utrzymaniu zdrowych i elastycznych stawów.

Na rynku pojawił się również preparat Litozin Forte w praktycznym opakowaniu z wygodną nakrętką, która wskazana jest dla osób z bólem stawów i nadgarstków.

Litozin Forte to suplement diety zawierający składniki bioaktywne dzikiej róży oraz witaminę C. Zalecany jest osobom starszym, z nadwagą, aktywnym fizycznie, prowadzącym obciążający tryb życia bądź chcącym poprawić jego jakość. Specyfik pomaga w utrzymaniu elastyczności za sprawą dzikiej róży, która dba o nasze zdrowie, witamina C chroni przed stresem oksydacyjnym, ale także przed uszkodzeniem lipidów, białek i DNA. Litozin Forte za sprawą witaminy C wspomaga poprawne funkcje chrząstki stawowej.

 

Agnieszka Miśkowiec