Konkurs Miejski EkoOgród

miejski ekoogród

Od 1 maja 2014r. trwa konkurs fotograficzno – ogrodniczy “Miejski EkoOgród – ekologiczna uprawa ziół, warzyw i owoców na parapecie i balkonie”.

To świetna okazja dla pozytywnie zakręconych miłośników ekologii i zdrowego odżywiania do zaprezentowania swoich ogródków.

Celem konkursu jest propagowanie ekologicznej uprawy ziół, warzyw i owoców, a także zielona rewitalizacja balkonów i parapetów mieszkańców naszego kraju.

Przedmiotem konkursu jest wyhodowanie Miejskiego EkoOgródu na parapecie lub balkonie. Uczestnik powinien przesłać pojedyńcze zdjęcie finałowe, przedstawiające wyhodowany przez siebie Miejski EkoOgród na balkonie lub parapecie. Zdjęcie musi mieć minimalną jakość 300 dpi przy zachowaniu wymiaru 15×21 (1795×2551 pikseli). Do zdjęć koniecznie należy dołączyć listę wyhodowanych roślin np. bazylia, lubczyk, pomidory etc.

Zgłoszenia przyjmowane są do 14 września, zdjęcia należy wysyłać na e-mail: beeco@targi.lodz.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu, wystawa i wręczanie nagród odbędą się podczas NATURA FOOD i beECO – 4 października 2014 roku.

Więcej informacji na stronie http://www.targi.lodz.pl/targi/259-vii-miedzynarodowe-targi-zywnosci-ekologicznej-i-regionalnej-natura-food/4032-konkursy/konkurs-miejski-ekoogrodek/