Konkurs Drenafast

Drenafast

Wyniki konkursu

Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali zgłoszenia za udział w konkursie. Z przyjemnością informujemy, że nagrodę główną – preparat Alter Medica DRENAFAST: Preparat Oczyszczający + Antycellulitowy Żel wyszczuplająco-ujędrniający otrzymują następujące osoby:

1. Emilia Ratajczyk
2. Aniela Przybyła
3. Dorota Kalkowska

Pozostałe osoby, które wzięły udział w konkursie otrzymują rabat 15% na zakupy w sklepie internetowym Greenstory.pl. Do wszystkich wygranych zostanie wysłany e-mail informujący o otrzymanej nagrodzie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !

Zależy Ci na dobrej kondycji i wspaniałym wyglądzie?

Z pewnością tak :)! Dlatego zapraszamy Cię do udziału w naszym konkursie!

Konkurs trwa w dniach: 14, 15, 16 listopada 2013r.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy rozwiązać jedno proste zadanie i polubić stronę Zielonego Szlaku na Facebooku: www.facebook.com/ZielonySzlak. Szansę na wygraną mają osoby, od których jako pierwszych otrzymamy wiadomość e-mailową po godz. 12.00 (południe) w dniach 14, 15 i 16 listopada 2013r.

Zadanie konkursowe:

Wymień minimum trzy naturalne składniki wchodzące w skład preparatu oczyszczającego Drenafast.

Odpowiedzi na te pytania prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy: kontakt@zielonyszlak.com.pl.

W treści nadsyłanych e-maili powinny znaleźć się:

  1. Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe.
  2. Adres konta na Facebooku Uczestnika konkursu.
  3. Imię i nazwisko Uczestnika oraz jego adres mailowy.

Nagrody w konkursie to:

1. Trzy zestawy preparatów Alter Medica DRENAFAST: Preparat Oczyszczający + Antycellulitowy Żel wyszczuplająco-ujędrniający.
Drenafast to innowacyjny, skuteczny preparat oczyszczający wyprodukowany jedynie z naturalnych składników. Pomaga zlikwidować nadmiar płynów w organizmie, inicjuje oczyszczanie organizmu z toksyn, a także przywraca naturalną równowagę ciała. Drenafast żel to aktywny preparat ujędrniająco – wyszczuplający, wzbogacony działaniem antycellulitowym składający się wyłącznie z naturalnych składników.

2. Rabat w wysokości 15% na zakupy w sklepie internetowym Greenstory.pl.

Uwaga! W naszym konkursie nie ma przegranych! Pozostałe osoby, które spełnią wymogi konkursu otrzymają rabat 15% na zakupy w sklepie internetowym Greenstory.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu wraz z prawidłowymi odpowiedziami i listą osób nagrodzonych zostanie opublikowane na łamach portalu Zielony Szlak do dnia 19 listopada 2013 r.

Pamiętaj, że biorąc udział w konkursie akceptujesz jego pełny Regulamin!

Pełny regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ