„Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji” Konrad Gaca

gaca poradnik

Czy w tak zabieganej rzeczywistości, jaką widać za oknem, znajdzie się chwila na marzenia? Na spełnianie najskrytszych pragnień? Chociaż człowiek pragnie, aby jego sny stały się jawą, to często tuż przed rozpoczęciem walki o spełnianie marzeń pojawia się niepewność. Czy warto? Co będzie wtedy, gdy pragnienia się ziszczą? Te i zapewne wiele innych pytań przemyka nam często przez myśl.

Tymczasem Konrad Gaca stawia pewną tezę: „Cel jest na wyciągnięcie ręki” i w swojej książce postanawia przedstawić czytelnikom własną drogę na szczyt. Wszystkie rady, jakich udziela, są przez niego przetestowane i opierają się na jego własnym doświadczeniu. Opowiada także historię choroby i zaciętej walki o zdrowie swojego dziecka. W publikacji zawarł szereg pokrzepiających i motywacyjnych słów, które mają na celu wskrzesić w odbiorcy siłę do pokonywania przeszkód w drodze do realizacji siebie i swoich marzeń.

„Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji” to niezwykły poradnik wypełniający ideę „żywej książki”. Po zakończeniu lektury, czytelnicy zostają przekierowani na specjalną stronę, gdzie znajdą garść przydatnych informacji, interesujących wskazówek oraz filmów. Zbiór tychże atrakcji jest stale aktualizowany. Wszystko w jednym celu, aby zmotywować.

Warto także wspomnieć o tym, iż autor napisał tę pozycję pod wpływem nagłego impulsu i gdyby nie on, możliwe, że książka by nie powstała. Został on również zainspirowany historią pewnego chłopca, walczącego z otyłością zagrażającą życiu. To także dzięki Dawidowi powstał niezwykły poradnik, który inspiruje i dodaje sił.

 

Agnieszka Miśkowiec