Chili Fat Burner

chili fat burner

Do testowania otrzymaliśmy preparat Chili Fat Burner firmy Alter Medica.

Jest to suplement diety wspomagający odchudzanie, wyprodukowany z naturalnych składników.

Preparat występuje w formie kapsułek. Jedno opakowanie zawiera 30 kapsułek i wystarcza na miesiąc kuracji.

Wśród składników preparatu znajdziemy:

– sproszkowane owoce papryki chili, która wpływa korzystnie na metabolizm oraz przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej. Dzięki zawartości kapsaicyny pobudza wydzielanie soków trawiennych, pomaga w walce z nadmiernym apetytem, a zarazem poprawia pracę układu krwionośnego i wspiera nas przy podwyższonym poziomie cholesterolu,

– ekstrakt z zielonej herbaty, która wzmacnia działanie chili. Zielona herbata przyspiesza metabolizm oraz zwiększa redukcję tłuszczu, poprzez ograniczenie jego wchłaniania w jelitach oraz redukcję już tego istniejącego. Poza zmniejszeniem tkanki tłuszczowej pomoże też przy walce z nadmiernym cellulitem,

– błonnik jabłkowy, który łączy w sobie zalety błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego. Poprzez wchłanianie wody i pęcznienie w żołądku zwiększa uczucie sytości, a także polepsza perystaltykę jelit i przyspiesza wydalanie z organizmu zbędnych resztek pokarmowych.

Test:

Preparat Chili Fat Burner testowaliśmy przez dwa miesiące, przyjmując zgodnie z zaleceniami 1 kapsułkę dziennie w trakcie posiłku.

Bardzo istotne w przypadku tego preparatu, ze względu na dużą zawartość błonnika, jest popijanie każdej kapsułki szklanką wody i duża ilość jej spożywania w trakcie kuracji.

Kapsułki są wygodne, łatwe do przełknięcia, pozbawione smaku, więc spożywanie preparatu nie nastręcza żadnych trudności.

Po dwóch miesiącach zaobserwowaliśmy wyraźną poprawę przemiany materii i mniejsze problemy z usuwaniem z organizmu resztek pokarmowych.

Zmniejszyły się także znacząco mierzone wcześniej obwody: w pasie, udzie i pośladkach. Waga spadła po dwóch miesiącach o średnio kilka kilogramów.

Oczywiście oprócz stosowania Chili Fat Burner testerki stosowały również zdrową dietę, regularną aktywność fizyczną i wypijały sporo wody, więc wyniki są pewnie wypadkową tych wszystkich czynników, ale według ich opinii preparat zdecydowanie pomógł, gdyż pozostałe czynniki stosowały już od dłuższego czasu, więc nie miały one decydującego wpływu na wynik.

Pamiętajmy o tym, że same preparaty nie pomogą, trzeba zdrowo jeść i ćwiczyć, a wtedy taki naturalny preparat jak Chili Fat Burner może wspomóc nas w osiągnięciu celu: zdrowia i smukłej sylwetki.