Hepatil na pomoc wątrobie

hepatil

Problemy z wątrobą oraz trawieniem to częste dolegliwości, zwłaszcza w okresie świątecznym. Zastawiony stół kusi nas całą gamą przepysznych potraw, mamy ochotę spróbować wszystkiego – w końcu świąteczne dania pojawiają się w naszych domach na ogół raz do roku. Często jednak okazuje się, że ta chwila przyjemności może kosztować nas problemy z wątrobą, zaś nieprzystosowany do takiej ilości pyszności żołądek również może zacząć nam dolegać.

Czy wobec tego nie pozostaje nam nic innego jak zrezygnować ze świątecznych przysmaków? Nie musimy narzucać sobie aż takich rygorów, natomiast warto zadbać o wątrobę i proces trawienia. Przykładowo, stosując suplementację.

Producent Teva proponuje nam znane specyfiki, mianowicie Hepatil oraz Hepatil Trawienie.

Przyjrzyjmy się klasycznemu Hepatilowi. Według ulotki jego zadanie jest proste –  ma wspomagać pracę wątroby. Producent przekonuje nas, że specyfik ten wnosi również swój wkład we właściwy metabolizm tłuszczów. Skład Hepatilu to L-asparaginian, L-ornityna oraz cholina. Składniki te przyczynają się do odtruwania organizmu, są również kluczowe w procesie produkcji mocznika.

Preparat oprócz zwykłego wspomagania pracy wątroby pomaga też przy wszelkich stanach zapalnych wywołanych przykładowo nadużywaniem alkoholu, jak i jej niewydolności.

Hepatil dawkuje się następująco: jedna do dwóch tabletek, trzy razy na dobę. Należy je popić niewielką ilością wody. Preparat przeznaczony jest dla dorosłych oraz dzieci powyżej siódmego roku życia. Hepatil można nabyć w opakowaniach po 40 i 80 sztuk.

Długotrwałe stosowanie daje najlesze efekty, jednak już po paru dniach regularnego zażywania Hepatilu można odczuć wyraźną ulgę. Ból znacząco maleje, natomiast postępujące oczyszczanie organizmu z toksyn efektuje dobrym samopoczuciem i pozytywnym nastawieniem umysłu.

Producent oferuje nam również nową wersję specyfiku, mianowicie Hepatil Trawienie. Jego w 100% naturalny skład (ekstrakt z ziela karczocha, ekstrakt z liści mięty pieprzowej, ekstrakt z ostropestu plamistego) to coś to zwraca naszą szczególną uwagę.

Jakie są zadania tego suplementu? Przede wszystkim ma wspomagać trawienie, wspomagać pracę jelit, działać ochronnie na wątrobę. Tylko tyle i aż tyle.

Hepatil Trawienie spełnia swoje zadanie zaskakująco szybko i zauważalnie. Problemy ze wzdęcami znikają, osłabia również zgagę i uczucie przesycenia. Już niemal od pierwszej dawki można odczuć wyraźną poprawę pracy układu pokarmowego.

Dawkuje się go następująco – dwie tabletki na dzień. Nabyć specyfik możemy w opakowaniach po 20, 30 lub 40 tabletek.

Preparaty,  które proponuje nam producent Teva są naprawdę warte polecenia. Spełniają swoje zadania i przynoszą ulgę przy dolegliwościach wątroby oraz układu pokarmowego. Należy jednak pamiętać, że żaden, nawej najbardziej naturalny suplement nie zastąpi właściwej diety oraz odpowiedniego dbania o swoje zdrowie. Dlatego po okresie świątecznym pamiętajmy by zadbać dodatkowo o swój żołądek oraz wątrobę jedząc rozsądnie i zdrowo.