Creme Defatigante. Krem na ciężkie nogi firmy Biologique Recherche

krem nogi

Creme Defatigante firmy Biologique Recherche to świetny wybór w przypadku zmęczonych i opuchniętych nóg. Odświeża i chłodzi po ciężkim dniu pracy, ma również działanie przeciwobrzękowe.

Dzięki wyciągowi z arniki oraz zawartości olejków: tymiankowego, cyprysowego, cytrynowego i miętowego działa przeciwzapalnie i odświeżająco, ma także działanie przeciwobrzękowe. Krem wzbogacono także kompleksem wyciągów z szyszek cyprysowych, kwiatów arniki i kokoryczki, przez co poprawia mikrokrążenie.

Wyciąg z kory brzozy, z bluszczu oraz morszczynu obkurcza naczynia krwionośne, stosowanie tego produktu da też dodatkowy pozytywny efekt w postaci jędrnej skóry, którą zapewni wyciąg z liści migdałecznika, dzikiego bzu oraz kasztanowca.

Chroni przed rozszerzaniem się żył, poprawia cyrkulację krwi, usprawnia także krążenie oraz obkurcza naczynia krwionośne.

Do jakiej grupy skierowany jest produkt i jak go stosować?

Krem jest polecany dla osób pracujących w pozycji stojącej, cierpiących na obrzęki, bóle i zmęczenie nóg. Szybko się wchłania, co sprawia, że jest idealny do aplikowania w porze letniej. Należy nakładać cienką warstwę kremu na całe nogi, od góry do dołu codziennie.

Krem nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiąe piersią i dzieci.

 

Agnieszka Miśkowiec