Wrocławskie Spotkania Niezwykłości 12-14 Luty 2016

cropped-favicon.png

Codzienne zajęcia, obowiązki, zadania… Jak często chcieliśmy się od nich oderwać i zaznać innych – niezwykłych – zdarzeń i przeżyć?

Być może właśnie dlatego tak dużą popularnością cieszą się targi pod tytułem Wrocławskie Spotkania Niezwykłości. Kto z nas nie chciałby poznać kogoś niesamowitego i doświadczyć spraw tajemniczych, przedziwnych, a może nawet mistycznych?

Wrocławskie Spotkania Niezwykłości – spełnij swoje marzenia!

Już od 12-go do 14-go lutego będzie okazja zrealizować te marzenia. Po raz kolejny w stolicy Dolnego Śląska będą miały miejsce Wrocławskie Spotkania Niezwykłości. Impreza na stałe zagościła w kalendarzu wrocławskich imprez oraz harmonogramie targowym Hali Stulecia.

Kogo będzie można zobaczyć i spotkać?

Wróżki, wróżów, atrologów i astrolożki, przedstawicieli medycyny niekonwencjonalnej, homeoterapeutów oraz specjalistów medycyny naturalnej i ziołolecznictwa. Ale także zwolenników naturalnych metod odżywiania oraz regionalnych producentów zdrowej żywności. Do kupienia będzie oczywiście szereg gadżetów magicznych, o szerokim spektrum działania energetycznego, energetyzującego, czy po prostu poprawiającego nastrój. 

Wróżyć będzie nam grono niezwykłych ludzi za pomocą kart, rąk i gwiazd. Leczyć będą nas z tego, co wyczytają w naszych oczach i aurach.

Wrocławskie Spotkania Niezwykłości – czy to bajka?

Czy to bajka, czy nie bajka… nie wolno przegapić tej imprezy! Nawet jeśli magiczny rekwizyt nie od razu naładuje nasz dom cudowną energią, to na pewno będzie egzotycznie wyglądał na naszej półce i przyciągnie wzrok odwiedzających nas przyjaciół.

Dane

Termin: 12-14 lutego 2016 r.

Godzina: od 10.00

Miejsce: Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

Organizator: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o.

Więcej informacji: http://halastulecia.pl/niezwyklosci

Niezwykle serdecznie zapraszamy!

 

  Dietetyk Wrocław - Magia Zdrowia
                    Diety. Programy Odchudzające. Doradztwo Żywieniowe.

                                          Sprawdź: Dietetyk Online