Tea Lovers

Klub miłośników herbaty z Cejlonu

W XXI wieku praktycznie każdy sklep wprowadza różnego rodzaju akcje promocyjne dla klientów, między innymi możliwość dołączenia do najrozmaitszych klubów. Ma to zachęcać do częstszych zakupów, ale przede wszystkim do kupowania konkretnych produktów oferowanych przez sklep. Klient, który dzięki zakupom ma możliwość skorzystania z promocji, przywiązuje się do danego miejsca.

Daje to swego rodzaju poczucie komfortu, gdy sklep wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom i potrafi im sprostać. Jesteś miłośnikiem herbaty? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę jako jej koneser?

Dołącz do klubu TEA LOVERS!

Coraz więcej osób wychodzi poza bariery picia zwykłej czarnej herbaty i sięga po różnego rodzaju herbaty ziołowe, zielone czy białe. Ich główną zaletą są pozytywne właściwości, które przekładają się na nasze zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Jeśli jesteś miłośnikiem herbaty i lubisz próbować nowych rzeczy, nasz klub jest tym, czego potrzebujesz!

Jesteś początkującym koneserem herbaty i jeszcze nie do końca orientujesz się w jej rodzajach? Żaden problem! Pracownicy chętnie podzielą się z tobą swoją wiedzą i pomogą w wyborze.

Po dołączeniu do klubu czekają na ciebie różnego rodzaju promocje! Darmowe herbaty, próbki, rabaty. Brzmi nieźle, prawda? W takim razie nie zastanawiaj się dłużej i już dziś wykonaj krok, który przybliży cię do herbaty znakomitej jakości!

Próbuj niesamowitych mieszanek i ciesz się ich aromatem oraz doskonałym wpływem na organizm! Przekonaj się, że klub TEA LOVERS jest dla ciebie!

Zastanawiasz się, jak dołączyć do klubu?

Nic prostszego! Wystarczy odwiedzić stronę sklepu internetowego www.herbatazcejlonu.pl. Jedynym krokiem jest zarejestrowanie konta przy składaniu zamówienia. Po rejestracji zostaniesz włączony do programu promocyjnego TEA LEAVES.

Dzięki temu po każdym zamówieniu złożonym na stronie sklepu otrzymasz odpowiednią liczbę listków herbaty (każda złotówka wydana w sklepie to jeden listek). Zdobyte w ten sposób liście możesz wymienić później na atrakcyjne nagrody!

Listki ważne są przez rok od dokonania pierwszego zakupu na stronie. Nagrodą są atrakcyjne rabaty do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu, a także herbaty. Aby poznać więcej szczegółów dotyczących nagród, koniecznie odwiedź stronę!

Dodatkowym plusem wynikającym z członkostwa w klubie są próbki herbaty dołączane do każdego zamówienia! To doskonała okazja, aby spróbować innych produktów, jakie oferuje sklep.

Dodatkowo rejestracja na stronie da ci wgląd we wcześniejsze zamówienia oraz możliwość sprawdzenia ich statusu, a także ułatwi kolejne zakupy. Nie czekaj i dołącz już dziś! Zafunduj sobie codziennie porcję idealnej herbaty!