“Piękna na zawsze” Sophie Uliano

Piękna na zawsze. Prosty 30-dniowy program, jak wydobyć i zatrzymać piękno wewnętrzne i zewnętrzne

Przychodzi taki czas, kiedy nagle uświadamiamy sobie, że coś się w nas zmieniło. Dbamy o zdrowie, skórę, paznokcie, włosy, a jednak wygląd pozostawia wiele do życzenia. Jest to znak, iż organizm potrzebuje zmian. Dzięki książce „Piękna na zawsze” mamy okazję poznać nowe sposoby na pielęgnację cery, mogące pomóc nam sprawić, że nabierze ona dawnego blasku i wigoru.

Naturalne kosmetyki

Dzięki poradnikowi “Piękna na zawsze” autorstwa Sophie Uliano dowiemy się jak samodzielnie i tanio tworzyć kosmetyki zamiast dokonać ich zakupu w drogerii. W ten sposób powstałe kosmetyki będą niewątpliwie zdrowsze, a my będziemy mogły być dumne, że możemy używać kremu wykonanego własnymi rękoma.

Aktywność fizyczna

Sophie Uliano podpowiada również za pomocą jakich ćwiczeń zachować piękną sylwetkę. Wśród omówionych w książce “Piękna na zawsze” metod znajdziemy takie jak joga, medytacja, techniki oddechowe. Wypróbujmy je. Poświęćmy kilka, kilkanaście minut dziennie na gimnastykę. Dzięki niej wzmocnimy organizm, który odpłaci nam się prawidłowym funkcjonowaniem przez cały dzień. Tym samym zażegnamy zadyszkę i szybkie zmęczenie. 

Właściwa dieta

W książce poznamy także sprawdzone przepisy kulinarne na danie, które wzmocnią organizm, poprawią wygląd skóry.

30-dniowy program utrzymania zdrowia

„Piękna na zawsze” to 30-dniowy program zachowania urody, który uratuje naszą skórę i ciało. Odbuduje zdrowie zewnętrzne i wewnętrzne. Na ponad cztersytu stronach znajduje się ogromna ilość cennych porad. Warto z nich korzystać, aby zapomnieć o zmęczonej cerze, braku kondycji oraz słabej odporności.

“Piękna na zawsze” dane wydawnicze

  Tytuł książki  Piękna na zawsze. Prosty 30-dniowy program,
  jak wydobyć i zatrzymać piękno wewnętrzne
  i zewnętrzne
  Autor  Sophie Uliano
  Wydawnictwo  Wydawnictwo Vital
  Liczba stron  408
  Numer wydania  Wydanie I
  Rok wydania  2016
  Wymiary książki  165 x 240 mm
  Numer ISBN  978-83-64278-99-0

 

Agnieszka Miśkowiec