„Nela i skarby Karaibów” Nela Mała Reporterka

nela i skarby karaibów

Trwają wakacje, wyczekany czas przez wszystkich uczniów. Teraz całe dnie mogą oni spędzać na przyjemnościach. Niektórzy planują wyjazd w ciekawe miejsce, inni już cieszą się pobytem poza miejscem zamieszkania. Jednak nie wszyscy mogą sobie pozwolić na wakacyjną podróż, więc dla tych, którzy pozostają w domu, ale też dla tych już wypoczywających na wczasach, Nela Mała Reporterka przygotowała kolejną ciekawą książkę, tym razem o karaibskim świecie. Emocje gwarantowane!

Nela ma już 11 lat. Pierwszą książkę wypuściła w świat mając lat 8, aktualnie ma ich na swoim koncie już siedem. W swoich dziełach opisuje odbyte egzotyczne podróże. Dziewczynka miała szansę zwiedzić już Tajlandię, Malezję, Etiopię, Peru, Chile, Kambodżę i Zanzibar.

„Nela i skarby Karaibów” to publikacja, w której młodzi i starsi czytelnicy odnajdą historię podróży śladami Krzysztofa Kolumba, pełną skarbów, piratów oraz korsarzy. Książka poza tym, że skrywa w sobie mnóstwo cennych informacji i jest zaopatrzona w masę zdjęć, które rozbudzą wyobraźnię każdego, to posiada również tajne kody skrzętnie ukryte pośród treści. Po odnalezieniu warto zeskanować kod na telefon lub tablet za pomocą odpowiedniej aplikacji i zobaczyć jaką niespodziankę autorka pozostawiła swoim czytelnikom.

Z tą książką nie zaznacie wakacyjnej nudy!

 

Agnieszka Miśkowiec