Katarzyna Herbuś

Dziennikarka, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, była reporterka Polskiego Radia Katowice i blogerka (www.zdrowokasiaherbus.pl). Jest pasjonatką zdrowego odżywiania i naturalnych metod leczenia. Interesuje się także makrofotografią przyrody i fotografią kulinarną. Uwielbia gotować, poszukuje wciąż nowych pomysłów na tanie, proste i przede wszystkim zdrowe potrawy. Wyznaje motto, że wszystko czego potrzebuje człowiek -...

Dominika Kubasiak

Pasjonatka nowych wyzwań. Kolekcjonerka wspomnień i dobrych smaków. Od całkiem niedawna zwolenniczka zdrowego trybu życia, który wnosi jeszcze więcej pozytywów do jej życia. Młoda dwudziestoletnia uparcie szukająca swojego miejsca na Ziemi i nie uznająca kompromisów dotyczących zdrowia, rodziny i przyjaciół. Marzycielka. Uwielbia uśmiechać się do ludzi.

Natalia Woch-Bogusz

Natalia W-B Absolwentka ekonomii, obecnie studentka kierunku "Uprawy i wykorzystania roślin zielarskich i alternatywnych" na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Pasjonatka ziół, przyrody i zdrowego trybu życia. Blogerka w www.mint-clover.pl bliżej natury :).

Agnieszka Miśkowiec

Mam na imię Agnieszka. Mieszkam w małej wsi w województwie Małopolskim. Od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną fizycznie lecz nie przeszkadza mi to w spełnianiu marzeń i dążeniu do celu jakim niewątpliwie jest publikacja tekstów na portalu internetowym. Zawsze uśmiechnięta i pogodna pragnę zarażać optymizmem wszystkich dookoła.

Magdalena „Freya” Pawłowska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Fanka zdrowego żywienia, które wpływa nie tylko na wagę, ale i samopoczucie. Szczerze oddana azjatyckiej kulturze piękna. Obsesyjnie czyta etykietki produktów i pije tyle morwy białej, że mogłaby już dawno utopić w niej cały zastęp harcerzy. Oprócz pisania artykułów, pisze książki z gatunku fantasy i nie wie,...

Katarzyna Roszkowska

Tracąca kontakt z rzeczywistością poprzez nieustające fantazje i marzenia. Matka cudnej córki. Od czasu do czasu zstępująca twardo na ziemię, żeby zachować ład i harmonię. Odnajdująca spokój przy niespokojnym mężczyźnie. Odważna histeryczka :).

Justyna Wołoszyn

Pochodząca z małej miejscowości na Dolnym Śląsku. Studentka Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej oraz Oaklands College w Wielkiej Brytanii. Od zawsze kochająca pisać, a w wolnych chwilach oddana niekończącej się miłości do sportu.

Klaudia Burakowska

Buddystka linii Karma Kagyu mieszkająca w Toruniu. Najlepiej czuje się w tematach filozofii, metafizyki i współczesnych badaniach naukowych. Interesuje się problematyką zdrowia fizycznego i psychicznego. Sama jest od 8 lat wegetarianką i popiera ruchy społeczne na rzecz praw zwierząt. Stosuje w życiu zasadę, że "każda przestrzeń jest radością".

Maja Grzesiak

26 lat, z wykształcenia filolog. Pasjonuje się literaturą, poezją i muzyką. Zajmuje się także przekładem. Marzenia: napisanie powieści oraz publikacja wierszy, które w hurtowych ilościach zalegają na twardym dysku komputera.