„Zdrowie pod Kontrolą” – bezpłatne badania i porady medyczne w Arkadach Wrocławskich

zdrowie pod kontrolą

„Zdrowie pod Kontrolą” po raz kolejny w Arkadach Wrocławskich. 14 kwietnia Centrum zaprasza na bezpłatne badania i konsultacje medyczne.

Odwiedzając Arkady Wrocławskie w najbliższą sobotę (14 kwietnia) będzie można skorzystać z bezpłatnych badań, porad i konsultacji medycznych. Wszystko w ramach prozdrowotnej akcji „Zdrowie pod Kontrolą”, której inicjatorem jest IFMSA Poland Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny. 14 kwietnia przy specjalnie przygotowanych stanowiskach będzie można m.in.: bezpłatnie wykonać EKG i badanie wzroku oraz  zmierzyć ciśnienie tętnicze, poziom cukru we krwi, a także stężenie CO w wydychanym powietrzu. Będzie też okazja, by skorzystać z porad dietetycznych oraz wziąć udział w instruktażu pierwszej pomocy oraz samobadania piersi i jąder.  Chętni będą mogli zarejestrować się do bazy potencjalnych dawców szpiku, a najmłodsi wczuć się w rolę lekarza w Szpitalu Pluszowego Misia.

– Bezpłatne badania i porady medyczne organizowane w Arkadach Wrocławskich cieszą się dużym zainteresowaniem. Na zdrowotne akcje profilaktyczne ciągle jest duże zapotrzebowanie, dlatego w Arkadach Wrocławskich organizujemy je cyklicznie. Mamy nadzieję, że i tym razem wiele osób wykona badania i zadba o swoje zdrowie – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Arkad Wrocławskich.

„Zdrowie pod Kontrolą” odbędzie się  w sobotę 14 kwietnia na parterze Arkad Wrocławskich w godzinach od 10:00 do 18:00. Serdecznie zapraszamy.