Pierwsze Urodziny Jarmarku Wnet

post-sidebar-5

Kolejna zdrowa inicjatywa – jarmark ze zdrową żywnością oraz wiele atrakcji.

Miejsce: niezwykłe i z mocną historią – dawna Fabryka Wódek „Koneser” na warszawskiej Pradze przy ulicy Ząbkowskiej 27/31.

Termin: 28 września w godz. 8.00-15.00

Organizatorzy: Radio WNET

Jarmark będzie obfitował w zdrową żywność, pochodzącą jedynie od polskich dostawców. Szczególną uwagę wato zwrócić na wczesnowiosenne miody, mieszanki ziołowe i świeżo wyciskane soki. Poza tym będzie można zakupić świeże warzywa i owoce, zdrowe pieczywo, wędliny oraz nabiał.

Poza tym na uczestników jarmarku czeka wiele atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję przez organizatorów. Oczywiście na imprezie wystąpią Krzysztof Skowroński i dziennikarze Radia Wnet. Jednak główne role obejmą znany publicysta Cezary Gmyz – tym razem w roli kucharza – oraz pisarz Roman Zawadzki. Ze śpiewem na ustach dołączy do nich satyryk Ryszard Makowski z piosenkami przygotowanymi  specjalnie dla Radia WNET. Na zaproszenie Radia WNET odpowiedziała także już tradycyjnie Fundacja Chleb Życia prowadzona przez siostrę Małgorzatę Chmielewską. Fundacja oferuje pracę bezdomnym i bezrobotnym przywracając im poczucie godności.

Te oraz wiele innych atrakcji czeka Państwa na I Urodzinach Jarmarku Wnet!

Serdecznie zapraszamy!